Klient

PR Korporacyjny
Peakside Capital Advisors

Otwarcie warszawskiego biura

Peakside Capital Advisors

Peakside Capital jest niezależnym inwestorem oraz zarządcą inwestycji i funduszy inwestycyjnych na rynku nieruchomości, zarządzającym aktywami o wartości ok. 1,4 mld EUR. Peakside realizuje zróżnicowane strategie inwestycyjne, począwszy od inwestycji typu „core”, a kończąc na projektach typu „value-add”, dotyczących zarówno nieruchomości komercyjnych jak i mieszkaniowych. Spektrum inwestycji Peakside obejmuje zakup pojedynczych nieruchomości, projektów deweloperskich jak również portfeli nieruchomości, a także kredytów zabezpieczonych na nieruchomościach czy też firm nieruchomościowych. Firma ma swoje biura w Warszawie, Pradze, Frankfurcie, Zug oraz Luksemburgu.

Wyzwanie:

Otwarcie nowej siedziby warszawskiego biura

Peakside Capital Advisors, było dużym wydarzeniem dla Klienta szczególnie, że wraz ze zmianą lokalizacji firma weszła w nową dekadę swojej działalności w Polsce, którą również świętowano w trakcie eventu.

Naszym zadaniem była pełna organizacja imprezy, począwszy od opracowania koncepcji i jej planowania, przez przygotowanie oraz nadzór wykonawczy nad jej przebiegiem.

Nowe biuro firmy zostało zaprezentowane Gościom w oryginalny i niekonwencjonalny sposób.

Event został podzielony  na 3 strefy, w których na uczestników czekały różne atrakcje. Główna część spotkania odbyła się na terenie patio budynku, w który mieści się siedziba firmy. Została tam zaaranżowana komfortowa przestrzeń koktajlowa zachęcająca do rozmów, a pobrzmiewająca w tle muzyka elektroniczna połączona z saksofonem tworzyła kameralny nastrój. Dla gości udających się do  biura Peakside Capital zorganizowana została degustacja najlepszego polskiego kawioru oraz najwyższej jakości alkoholi.

Kluczowe zadania komunikacyjne:
  • Zaprezentowanie nowej siedziby Peakside Capital Advisors.
  • Podkreślenie wizerunku nowoczesnej firmy, która jest otwarta na nowe wyzwania.
  • Wzmocnienie relacji biznesowej z Klientami i Partnerami firmy.

Efekty naszych działań:

Uroczyste otwarcie nowej siedziby warszawskiego biura Peakside Capital Advisors w nietuzinkowy sposób podkreśliło rozpoczęcie nowej dekady działalności firmy w Polsce, w której, co zostało w widoczny sposób zaakcentowane, Polska będzie istotnym rynkiem inwestycyjnym.

Tauber Public Relations Sp. z o. o. ul. Gombrowicza 15, 01-682 Warszawa Pokaż numer