Klient

Marketing nieruchomości
CROMWELL PROPERTY GROUP

Jak zachęcić najemców do pracy w „Mordorze”  czyli rewitalizacja budynków biurowych Innova Work Station i Signum Work Station (dawniej Trinity Park II i Trinity Park III).

Cromwell Property Group to Fundusz inwestujący i zarządzający nieruchomościami, posiadający w swoim portfelu budynki biurowe Innova Work Station i Signum Work Station.  W tych położonych w tzw. „Mordorze” (biznesowej części Mokotowa – dzielnicy Warszawy), budynkach Cromwell Property Group postanowił przeprowadzić reorganizację i przebudowę lobby oraz recepcji, tak żeby Najemcy czuli się w nich  wygodnie i komfortowo.

Wyzwanie:

Naszym zadaniem było zbudowanie przyjaznego wizerunku budynków biurowych Innova Work Station i Signum Work Station po rewitalizacji,  jako miejsca dobrego do pracy i spędzania czasu.

Poinformowanie agentów oraz aktualnych i potencjalnych najemców o prowadzonym rebrandingu i rewitalizacji budynków biurowych Innova i Signum oraz  zbudowanie zainteresowania wynajęciem w nich powierzchni biurowej.

Na potrzeby tego projektu została przygotowana kampania „Królowie Mordoru” łącząca działania PR ocieplające wizerunek rewitalizowanych inwestycji, skierowana do lokalnej społeczności oraz mieszkańców Warszawy z organizacją eventów dedykowanych najemcom i agentom.

Kampanię rozpoczęliśmy akcją skierowaną do pracowników kompleksów biurowych, wszyscy którzy o godz. 8 rano pojawili się na skrzyżowaniu ul. Wołoskiej z ul. Domaniewska zostali poczęstowani świeżo zaparzona kawą.

W naszej komunikacji położyliśmy nacisk na zbudowanie wizerunku przyjaznej i wygodnej przestrzeni biurowej dobrej do pracy i do spędzenia tam czasu.  Podkreśliliśmy ocieplenie wnętrz dzięki zastosowaniu naturalnych materiałów i przyjemnej kolorystyki oraz ich kameralnego charakteru, który nadały wygodne sofy i fotele oświetlone światłem z dużych filcowych lamp.

W ramach kampanii „Królowie Mordoru” w kompleksie biurowym zostało też zorganizowane kino letnie dla pracowników biurowców oraz okolicznych mieszkańców.

Kluczowe zadania komunikacyjne:
  • „Odczarowanie” lokalizacji i zmiana postrzegania kompleksu biurowego na przyjazny i wygodny.
  • Wyróżnienie budynków biurowych InnovaWork Station i SignumWork Station na bardzo konkurencyjnym Warszawskim rynku
  • Wsparcie komercjalizacji i promocja rewitalizacji budynków

Efekty naszych działań:

  • Pozytywna zmiana postrzegania kompleksu biurowego Signum i Innova przez najemców i przez rynek
  • Osiągnięcie ponad 60% komercjalizacji po niespełna 3 miesiącach współpracy dzięki wsparciu PR
  • Wzmocnienie relacji z agentami
  • Uroczyste otwarcie lobby po rewitalizacji
  • Przyznanie nagrody w kategorii Przestrzeń komercyjna Prime Property Prize 2020 (lobby w biurowcach Innova Work Station i Signum Work Station w Warszawie).
Tauber Public Relations Sp. z o. o. ul. Gombrowicza 15, 01-682 Warszawa Pokaż numer