O nas

Jesteśmy jedną z najdłużej działających agencji PR na polskim rynku.Od blisko 30 lat doradzamy firmom publicznym i prywatnym w budowaniu wizerunku, wiarygodności, rozpoznawalności i wartości, wykorzystując efektywne narzędzia marketingowe, w tym przede wszystkim działania z zakresu Public i Investor Relations.

Specjalizujemy się w PR korporacyjnym, zarządzaniu kryzysowym i komunikacji z rynkiem kapitałowym. Jednocześnie mamy bardzo duże kompetencje i doświadczenie w marketingu dla branży nieruchomości.

Skutecznie zrealizowaliśmy dotychczas ponad 3200 projektów dla przeszło 150 Klientów. Wprowadziliśmy wiele spółek na parkiet główny oraz rynki alternatywne Giełdy Papierów Wartościowych, wspieraliśmy projekty emisji obligacji oraz transakcje M&A. Współpracowaliśmy z ponad 20 deweloperami z sektora mieszkaniowego, condo, biurowego, magazynowego oraz nieruchomości handlowych.

Wyróżnia nas połączenie doświadczenia i kompetencji z nowoczesnym podejściem do komunikacji,  najwyższa jakość świadczonych usług oraz profesjonalny i stabilny zespół. Kluczowi doradcy PR pracują w Tauber Promotion od wielu lat.

Nasz zespół tworzą eksperci z wieloletnim doświadczeniem w mediach, związani z branżą PR od początku jej istnienia na rynku polskim oraz przedstawiciele młodego pokolenia dobrze rozumiejący nowoczesne kanały komunikacji marketingowej.

 

Kluczowi członkowie zespołu pracują w Tauber Promotion kilka, a nawet kilkanaście lat. Zarząd tworzą Joanna Tauber Prezes i założyciel firmy i Mariusz Skowronek Wiceprezes.

Mariusz Skowronek

Wiceprezes Zarządu

Andrzej Kazimierczak

Senior Account Manager

Anna Siwek

Senior Account Manager

Joanna Sońta

Senior Account Manager

Izabela Radomska

Assistant Account Executive

Klienci