O nas

Tauber Promotion należy do wiodących agencji Public Relations wyspecjalizowanych w zarządzaniu wizerunkiem firmy i komunikacji z rynkiem kapitałowym. Oferujemy zindywidualizowane usługi z zakresu komunikacji korporacyjnej, relacji inwestorskich, kampanii wspierających publiczne oferty akcji (IPO) oraz transakcje fuzji i przejęć (M&A).Tauber Promotion powstała w 1992r. W ciągu swojej wieloletniej działalności przyczyniła się do zbudowania, wzmocnienia i rebrandingu wizerunku firm z niemal każdej dziedziny gospodarki. Skutecznie zrealizowaliśmy ponad 500 projektów dla ponad 50 klientów.

Z sukcesem wprowadziliśmy wiele spółek na parkiet główny Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. W swoim bogatym portfolio mamy również firmy działające na rynku obligacji Catalyst oraz NewConnect. Wyróżnia nas najwyższa, jakość świadczonych usług oraz stały zespół profesjonalnych doradców PR, który tworzą specjaliści z zakresu public relations, finansów i zarządzania z wieloletnim doświadczeniem w pracy, posiadający również umiejętności analityczne i interpersonalne.

Kluczowi członkowie zespołu pracują w Tauber Promotion kilka, a nawet kilkanaście lat. Zarząd tworzą Joanna Tauber Prezes i założyciel firmy i Mariusz Skowronek Wiceprezes.

Joanna Tauber – Prezes Zarządu

joanna-tauber

Prezes Zarządu Tauber Promotion, którą założyła w 1992r. Specjalizuje się w public i investor  relations, kontaktach B2B oraz w zarządzaniu marką.

Z dużym powodzeniem uczestniczy w Ofertach Publicznych i w transakcjach fuzji i przejęć zarządzając procesem komunikacji.

Pracuje też, jako osobisty doradca ds. kształtowania wizerunku ludzi biznesu.

Autorka wielu artykułów w prasie ekonomicznej, biznesowej i marketingowej. Jest prelegentem na wielu seminariach i konferencjach.

Prowadzi szkolenia dla zarządów spółek z zakresu prezentacji i występów w publicznych. 

 

 

Mariusz Skowronek  Wiceprezes Zarządu

mariusz-skowronek

Absolwent ekonomii w Wyższej Szkole Handlu i Prawa. Posiada 15-letnie doświadczenie w zakresie PR i IR. Specjalizuje się w komunikacji w sektorze finansowym i w rynku kapitałowym.

W Tauber Promotion odpowiada za kluczowe projekty, w szczególności związane z PR korporacyjnym i relacjami inwestorskimi włączywszy w to doradztwo i szkolenia z zakresu obowiązków informacyjnych.

Prowadził projekty PR m.in. dla Asseco Systems, Hochtief Polska, Strabag, Polmot Holding, TeliaSonera. Podczas kampanii wspierających oferty publiczne, koordynował działania m.in. dla: ATAL, Dekpol, Inpro, J.W. Construction, MLP Group, North Coast, Polmos Lublin, POL-AQUA, Śnieżka.

Doradzał również przy transakcjach fuzji i przejęć m. in. podczas przejęcia banku BGŻ przez francuską Grupę BNP PARIBAS, Dominet Banku przez Fortis Bank Polska oraz FM Banku.

Klienci