O nas

Od 30 lat doradzamy spółkom publicznym i firmom prywatnym w budowaniu ich wizerunku, wiarygodności i zwiększaniu wartości.

Specjalizujemy się w PR korporacyjnym, komunikacji z rynkiem kapitałowym, zarządzaniu kryzysowym oraz w marketingu dla branży nieruchomości.

Agencję Tauber Promotion założyła 30 lat temu Joanna Tauber, a od 15 lat współzarządza nią razem z Mariuszem Skowronkiem, specjalistą i praktykiem z dziedziny PR i relacji inwestorskich.

Nasz Zespół tworzą ambitne osoby o wysokich kwalifikacjach, specjaliści z zakresu public relations, finansów i zarządzania. Większość z nich jest związana z Agencją od wielu lat.

Pracujemy dla spółek publicznych i firm prywatnych w budowie rozpoznawalności i pozycji ich marki na rynku. Wspieramy też inwestorów, fundusze Private Equity i spółki w transakcjach rynku kapitałowego takich jak fuzje i przejęcia (M&A) oraz  oferty publiczne (IPO).
Mamy unikatowe kompetencje w pracy dla sektora nieruchomości i finansowego oraz duże doświadczenie w pracy dla firm z sektora przemysłowego i z nowoczesnych technologii.
Prowadzimy dla nich kampanie w mediach, social mediach i w content marketingu.

Zespół

Joanna Tauber

Prezes Zarządu

Mariusz Skowronek

Wiceprezes Zarządu

Andrzej Kazimierczak

Senior Account Manager

Anna Siwek

Senior Account Manager

Joanna Sońta

Senior Account Manager

Izabela Kałamaga

Account Executive

Kaja Szwykowska

Senior Account Manager

Michał Poręcki

Senior Account Manager

Robert Witkowski

Graphic Designer

Tauber Public Relations Sp. z o. o. ul. Gombrowicza 15, 01-682 Warszawa Pokaż numer