Klient

PR Korporacyjny
WHITE & CASE

„W sercu kraju”

Spotkanie biznesowe w otoczeniu sztuki

White & Case to międzynarodowa kancelaria prawna obecna na polskim rynku od 1991 roku. Od tego czasu Kancelaria rozwinęła szereg praktyk m.in.: rozwiązywanie sporów, bankowość, finanse i restrukturyzacje, rynki kapitałowe, fuzje i przejęcia, energetykę czy nieruchomości. Prawnicy White & Case uczestniczyli w najbardziej prestiżowych transakcjach oraz postępowaniach spornych w Polsce, a ich liczba zwiększyła się do blisko 80 osób.

Wyzwanie:

Celem spotkania było zaprezentowanie nowych Partnerów stojących na czele Kancelarii White & Case po zmianie pokoleniowej w zespole.

Podtrzymanie relacji biznesowych oraz budowanie wizerunku nowoczesnej firmy prawnej, która jest otwarta na nowe wyzwania i stara się wychodzić naprzeciw potrzebom klientów.

Koncepcja imprezy, która przygotowaliśmy dla Kancelarii White&Case, łączyła młodość z nowoczesnością i z nieustająca zmianą. Zaprezentowaliśmy przedstawicieli nowego pokolenia na czele Kancelarii na tle nowoczesnej sztuki prezentowanej na wystawie Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie.

Wystawa „W sercu kraju” była jednym z największych projektów wystawienniczych Muzeum Sztuki Nowoczesnej, dążącego do stworzenia kolekcji sztuki o globalnym zasięgu, która jednocześnie definiowałaby oraz eksponowała najważniejsze postawy i nurty sztuki polskiej.

Korzystając z okazji otwarcia tej wystawy zaprosiliśmy Klientów i Partnerów biznesowych Kancelarii White&Case na wspólne zwiedzanie.

Efektowne specjalnie zaprojektowane oświetlenie budynku zwracało uwagę przychodzących gości podkreślając wyjątkowość miejsca. Przestrzeń całego budynku dawnego Domu Handlowego „Emilia”, w którym odbywała się wystawa została zaaranżowana i oświetlona, w taki sposób, aby podkreślić unikalność spotkania oraz ekspozycji złożonej z ponad 150 prac.

Zaproszeni przez Kancelarię White&Case goście mogli zwiedzić wystawę w towarzystwie kuratorów Muzeum, a rozmowy z kolekcjonerami sztuki były dla nich inspiracją do założenia własnej kolekcji lub do zainwestowania w sztukę.

Loteria wizytówkowa czterech obrazów młodych artystów: Tomasza Kozłowskiego, Eweliny Mąkosy, Wiktora Janickiego oraz Mateusza Dąbrowskiego, która odbyła się podczas tego wyjątkowego spotkania – mogła stać się początkiem takiej kolekcji.

Kluczowe zadania komunikacyjne:
  • Zaprezentowanie nowych Partnerów stojących na czele Kancelarii White & Case po zmianie w pokoleniowej w zespole.
  • Podkreślenie wizerunku nowoczesnej firmy prawnej, która jest otwarta na nowe wyzwania.
  • Wzmocnienie pozycji i rozpoznawalności kluczowych prawników Kancelarii.
  • Wzmocnienie relacji biznesowej z Klientami i Partnerami Kancelarii

Efekty naszych działań:

To ekskluzywne spotkanie biznesowe w otoczeniu sztuki nowoczesnej w budynku kultowej „Emilii” w Warszawie zostało przyjęte z entuzjazmem i dobrze zapamiętane przez zaproszonych gości.

Wizerunek Kancelarii White & Case otrzymał „nową odsłonę” dzięki odmłodzonemu zespołowi po zmianie pokoleniowej.

NASTĘPNY
Tauber Public Relations Sp. z o. o. ul. Gombrowicza 15, 01-682 Warszawa Pokaż numer