Tauber Promotion > Imprezy > „W sercu kraju” spotkanie biznesowe w otoczeniu sztuki

„W sercu kraju” spotkanie biznesowe w otoczeniu sztuki

Kancelaria prawna White & Case, korzystając z okazji otwarcia w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie nowej wystawy „W sercu kraju”, zaprosiła klientów i partnerów biznesowych na wspólne zwiedzanie.

Wystawa była jednym z największych projektów wystawienniczych Muzeum i zapowiedzią stałej kolekcji, która będzie eksponowana w przyszłym gmachu Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie. Wystawa stanowi odpowiedź na wieloletnie starania środowiska artystycznego w Polsce, dążącego do stworzenia kolekcji sztuki o globalnym zasięgu, która jednocześnie definiowałaby oraz eksponowała najważniejsze postawy i nurty sztuki polskiej.

Tauber Promotion była odpowiedzialna za organizację całego eventu – począwszy od opracowania koncepcji i scenariusza, poprzez koordynacje firm podwykonawczych i nadzór nad przebiegiem całego wydarzenia.

Efektowne specjalnie zaaranżowane oświetlenie budynku zwracało uwagę przychodzących gości podkreślając wyjątkowość miejsca. Przestrzeń całego budynku Domu Handlowego „Emilia”, w którym odbywała się wystawa została zaaranżowana, w taki sposób, aby podkreślić wyjątkowość spotkania oraz ekspozycji złożonej z ponad 150 prac. Aranżacja przestrzeni Muzeum pod potrzeby wieczornego spotkania biznesowego była wynikiem wypracowania wspólnej koncepcji z MSN i opierała się na ustaleniach nieingerujących w prace artystów.

Zaproszeni przez Kancelarię goście mieli możliwość zwiedzania wystawy w towarzystwie pracowników Muzeum oraz możliwość rozmów z kolekcjonerami sztuki. Podczas wieczoru odbyła się również loteria wizytówkowa czterech obrazów młodych artystów: „Samochody” Tomasza Kozłowskiego, „Speectators” Eweliny Mąkosy, „Osiedle” Wiktora Janickiego oraz obraz z cyklu „Garaż” Mateusza Dąbrowskiego.

Spotkanie biznesowe w otoczeniu sztuki nowoczesnej w budynku kultowej „Emilii” zostało przyjęte z entuzjazmem i dobrze zapamiętane przez gości Kancelarii White & Case.

Realizacje

Imprezy
IPO
Konkursy
PR Korporacyjny
Projekty Graficzne
Relacje Inwestorskie

Klienci