Tauber Promotion > Imprezy > „Kultura Wpisana w Przestrzeń Pracy”

„Kultura Wpisana w Przestrzeń Pracy”

Spółka Spectra Development zaprosiła agentów nieruchomości na spotkanie, podczas którego przedstawiła swoją najnowszą inwestycję biurową w Warszawie – budynek Bobrowiecka 8 wchodzący w skład Kompleksu Bobrowiecka. Celem wydarzenia było również przedstawienie Zarządu Spółki i autorskiej koncepcji „Kultury wpisanej w przestrzeń pracy”, według, której realizowany jest biurowiec.

Spotkanie odbyło się w istniejącym już budynku i siedzibie Spectra Development – biurowcu Bobrowiecka 6, który powstał w ramach pierwszego etapu Kompleksu Bobrowiecka. Biurowiec jest miejscem prezentacji twórczości współczesnych polskich artystów w ramach projektu Spectra Art Space realizowanego we współpracy z Fundacją Rodziny Staraków. W ramach zarówno kolekcji stałej jak i wystaw czasowych można tu zobaczyć dzieła najwybitniejszych polskich twórców.

Biurowiec Bobrowiecka 8 poprzez autorski koncept „Kultury wpisanej w przestrzeń pracy” będzie kontynuować nowatorski pomysł prezentacji sztuki w przestrzeniach biurowych w postaci niepowtarzalnego Ogrodu Sztuki, który będzie miejscem wystaw młodych polskich artystów.  Organizacja spotkania w otoczeniu prac artystycznych miała za zadanie przybliżyć ideę konceptu agentom nieruchomości, jednocześnie pokazując jak obecność sztuki może wspierać kulturę organizacji, w tym stymulować rozwój i kreatywność pracowników biur przyszłych najemców.

Realizacje

Imprezy
IPO
Konkursy
PR Korporacyjny
Projekty Graficzne
Relacje Inwestorskie

Klienci