Tauber Promotion > Imprezy > „Best of European Business Contest”

„Best of European Business Contest”

Ideą konkursu „Best of European Business” organizowanego przez Roland Berger Strategy Consultants było wyłonienie najlepszych i najbardziej efektywnych przedsiębiorstw europejskich, w tym polskich. Coroczna organizacja konkursu miała na celu wytypowanie firm, które pod względem wielu kluczowych aspektów swojej działalności przewyższały pozostałe i stanowiły dobry przykład dla rynku.

Tauber Promotion prowadziła kompleksową realizację Polskiej edycji konkursu Best of European Business w latach 2005-2008.  Jako Agencja zaangażowani byliśmy we wszystkie etapy konkursu – od opracowania koncepcji, scenariusza i materiałów, przez skompletowanie składu jury, kontakty z firmami nominowanymi, po koordynacje firm podwykonawczych i nadzór nad przebiegiem całego wydarzenia. Nadzorowaliśmy także udział laureatów z Polski w międzynarodowej Gali finałowej konkursu.

Ponadto zaangażowaliśmy również wyjatkowych gości honorowych Gali, którymi byli: prof. Stefan Meller – były minister spraw zagranicznych, Marek Kamiński – zdobywca obu biegunów Ziemi w ciągu jednego roku, oraz Wojciech Fibak – zwycięzca Australian Open w grze podwójnej i kolekcjoner sztuki.

Rokrocznie podczas uroczystej Gali podsumowującej polską edycję konkursu Best of European Business, która zorganizowana była na Zamku Królewskim w Warszawie, nagradzano najlepsze polskie spółki w kategoriach: Wzrost, Fuzje i Przejęcia oraz Konkurencyjność Międzynarodowa. Laureaci polskich edycji konkursu Best of European Business byli nominowani do europejskiego finału konkursu Best of European Business i o tytuł walczyli ze zwycięzcami z innych krajów UE.

Uroczystość wręczenia nagród Best of European Business rokrocznie była mocno nagłośniona w mediach zarówno w kraju jak i zagranicą.

Konkurs „Best of European Business” w połączeniu z uroczystą Galą na Zamku Królewskim w Warszawie został przyjęty z entuzjazmem i dobrze zapamiętany przez gości Roland Berger Strategy Consultants. Potwierdziły to kolejne edycje Konkursu ciesząc się niezmiennie liczną frekwencją znamienitych gości, a towarzyszące temu wydarzeniu spotkania biznesowe w istotny sposób wzmocniły wizerunek Klienta, jako wiodącej firmy consultingowej na rynku Polskim.

 

Realizacje

Imprezy
IPO
Konkursy
PR Korporacyjny
Projekty Graficzne
Relacje Inwestorskie

Klienci