Tauber Promotion > Imprezy > Kamień węgielny – Astoria Premium Offices

Kamień węgielny – Astoria Premium Offices

Budynek biurowy ASTORIA Premium Offices zlokalizowany w centrum Warszawy jest pierwszą inwestycją Strabag Real Estate w Polsce. Planując uroczystość Wmurowania Kamienia Węgielnego Promotion Tauber miała przede wszystkim na celu wzmocnienie wizerunku Spółki na polskim rynku deweloperskim oraz przedstawienie przez nią realizowanego projektu, jako innowacyjnego budynku o nowoczesnej architekturze, wpisującego się w historyczną część stolicy.

obraz3

Tauber Promotion była odpowiedzialna za organizację całego eventu – począwszy od opracowania koncepcji i scenariusza, poprzez koordynacje firm podwykonawczych i nadzór nad przebiegiem całego wydarzenia oraz kontakt z mediami.

obraz4Cała przestrzeń, na której odbywała się uroczystość, została zaaranżowana tak, aby podkreślić charakter budynku, rangę wydarzenia i jednocześnie stworzyć przyjazne miejsce sprzyjające biznesowemu spotkaniu.

Inwestycja ASTORIA Premium Offices została zaprezentowana, jako supernowoczesny, przyjazny środowisku, pełen elegancji biurowiec, który po zakończeniu realizacji harmonijnie i płynnie wpisze się na stałe w otoczenie centrum Warszawy. W uroczystości uczestniczyło ponad 180 osób. Wydarzenie sprzyjało podtrzymaniu dobrych kontaktów z dotychczasowymi partnerami biznesowi SRE, potencjalnymi klientami oraz agentami nieruchomości. Zarząd SRE miał również okazję spotkać się z przedstawicielami władz miasta, kluczowymi osobami życia publicznego i świata biznesu. Podczas części oficjalnej przemawiał m.in. Zastępca Prezydenta m.st. Warszawy Pan Jarosław Jóźwiak.

Uroczystość wmurowania kamienia węgielnego została nagłośniona w mediach ogólnopolskich i branżowych. W następstwie wydarzenia, ASTORIA Premium Offices została nominowana w plebiscycie „Akupunktura Warszawy” w kategorii „Najbardziej miastotwórcza inwestycja komercyjna w Śródmieściu”. Głównym organizatorem plebiscytu jest „Nowa Warszawa”, wiodący  na rynku warszawskim portal o tematyce zagospodarowania przestrzeni publicznej. 

Realizacje

Imprezy
IPO
Konkursy
PR Korporacyjny
Projekty Graficzne
Relacje Inwestorskie

Klienci