O akcji #podarujkomputer

#podarujkomputer
ZAPEWNIJ DZIECIOM DOSTĘP DO NAUKI W CZASIE PANDEMII COVID 19

Wyjątkowy czas pandemii koronawirusa  ujawnił nie tylko braki w polskiej służbie zdrowia. Zamknięcie szkół i przeniesienie zajęć dydaktycznych do sieci sprawiło, że wiele dzieci zostało pozbawionych możliwości dostępu do nauki. Chcemy im pomóc, dlatego zapraszamy do przyłączenia się do akcji #podarujkomputer.

Celem naszej inicjatywy jest wyrównywanie szans edukacyjnych i wspieranie organizacji pozarządowych, które niosą pomoc dzieciom w potrzebie.

Zrobiliśmy to!  I odsłona akcji podarujkomputer zakończona sukcesem.

Zrobiliśmy to! Dzięki wsparciu Castor Park, Nowy Styl, Peakside Capital Advisors, Rotschild Polska, Spectra Development oraz kilku prywatnych darczyńców w ramach I odsłony akcji #podarujkomputer zebraliśmy łącznie 34 komputery, które podarowaliśmy podopiecznym Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce. Sprzęt trafił do dzieci w ramach Programu „SOS Rodzinie” realizowanego przez Stowarzyszenie w Biłgoraju, w Siedlcach i w Kraśniku.

Dziękujemy również za wsparcie firmie Remote Desk Services, która jest naszym partnerem technicznym przy realizacji tej akcji.

Jak powiedziała Dyrektor Generalna UNICEF, Henrietta Fore – „Dzieci są cichymi ofiarami pandemii COVID-19”. Zamknięte szkoły dla wielu z nich oznacza brak dostępu do edukacji. „Nie możemy zawieść tych dzieci” i chcemy nadal im pomagać. Dlatego ruszamy z II odsłoną naszej akcji #podarujkomputer. Sprzęt tym razem trafi do rodzinnych domów dziecka prowadzonych przez Fundację Happy Kids.

Dziękujemy wszystkim naszym partnerom za dotychczasowe wsparcie i działamy dalej!

Dołącz do nas i #podarujkomputer

Masz dodatkowe pytania dot. akcji? Skontaktuj się z nami:

Anna Siwek, e-mail: asiwek@tauber.com.pl

Joanna Sońta, e-mail: jsonta@tauber.com.pl

 

 

Tauber Public Relations Sp. z o. o. ul. Gombrowicza 15, 01-682 Warszawa Pokaż numer