Tauber Promotion > Aktualności > Bez kategorii > Kameralne osiedla przyciągają klientów

Kameralne osiedla przyciągają klientów

Rezydencja Barska adresowana jest do osób szukających mieszkań w mniejszych osiedlach. Zaletą takich inwestycji jest wyższy komfort życia oraz  bezpieczeństwo. Dlatego cieszą się dużym zainteresowaniem klientów. Osiedle powstające przy ul. Białobrzeskiej 53 w Warszawie realizowane jest przez BPI Real Estate Poland. Oddanie do użytkowania planowane jest w 2020 roku.

Na Ochocie powstaje najmniej nowych inwestycji, a nowe budynki mieszkalne w tej dzielnicy to rzadkość. Dzieje się tak ze względu na brak działek pod zabudowę. Jedną z nowych, a tym samym unikalnych inwestycji jest Rezydencja Barska przy ul. Białobrzeskiej 53. Jest to kolejne osiedle belgijskiego dewelopera w stolicy. BPI Real Estate Poland przy tym projekcie w pełni wykorzystało potencjał lokalizacji. Budynek o niedużej kubaturze i ciekawej architekturze został idealnie dopasowany do okolicy Starej Ochoty. W maksymalnym stopniu wykorzystuje potencjał działki, zapewniając wysoki komfort przyszłym mieszkańcom. Doskonała lokalizacja umożliwia z kolei wygodny dostęp do atrakcji miasta, przy jednoczesnej gwarancji bezpieczeństwa i prywatności.

Kameralne budynki są preferowane przez klientów. Kupujący często decydują się na nie ze względu na większe bezpieczeństwo, spokój i dobre relacje między sąsiadami. Jednak to nie koniec zalet małych osiedli. Mniejsza liczba mieszkańców ułatwia utrzymanie czystości, konserwację budynku oraz decyzje administracyjne. Mniejsze obiekty częściej wyposażone są także we własne, niezależne ogrzewanie. Dzięki temu mieszkańcy mogą sami decydować o dolnej granicy temperatury, przy której automatycznie włączane jest ogrzewanie. Mniej odczuwają także niedogodności w związku z konserwacją pieca, która trwa krócej niż płukanie sieci miejskiej. Podobnie jest w zakresie pozostałych prac remontowych, które z racji niewielkich gabarytów budynku trwają krócej. Coraz częściej mieszkanie w mniejszych inwestycjach kupują klienci, którzy sprzedali dom na obrzeżach i powracają do miasta. Kameralne osiedla przyciągają tych, którym zależy na ułatwieniach, jakie niesie za sobą utrzymanie nieruchomości przez zarządcę przy jednoczesnym zachowaniu spokoju i intymności w miejscu zamieszkania.

Rezydencja Barska jest naszą odpowiedzią na oczekiwania klientów poszukujących kameralnej i komfortowej przestrzeni do życia. Takie inwestycje cieszą się dużym zainteresowaniem kupujących. Oferta inwestycji interesuje klientów, którzy poszukują mieszkania w prestiżowym miejscu, blisko centrum miasta – tłumaczy Wojciech Smolak, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w BPI Real Estate Poland. – Budowa postępuje zgodnie z planem – dodaje.

W budynku znajdzie się 57 mieszkań o atrakcyjnym rozkładzie i zróżnicowanym metrażu. W ofercie dostępnych jest kilka typów mieszkań dopasowanych do potrzeb klientów. Na ostatniej kondygnacji znajduje się 150-metrowy apartament, a dodatkowym atutem siódmego piętra jest sąsiedztwo tylko czterech mieszkań.

Budowa Rezydencji Barskiej rozpoczęła się pod koniec 2018 r., a jej zakończenie planowane jest na 2020 r. Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma CFE Polska.

Klienci