Tauber Promotion > Aktualności > Bez kategorii > Wola Libre – stan surowy zamknięty

Wola Libre – stan surowy zamknięty

Budowa kompleksu Wola Libre w Warszawie osiągnęła stan surowy zamknięty. Klucze do nowych mieszkań zostaną przekazane klientom już w II kwartale przyszłego roku.

W ramach kompleksu Wola Libre przy ul. Obozowej 20 w Warszawie wybudowanych zostanie w sumie 274 mieszkań o powierzchni od 27 do 124 m2. Inwestycję wyróżnia bardzo dobra lokalizacja blisko Centrum Warszawy oraz doskonała komunikacja miejska. Na uwagę zasługuje również ciekawa architektura budynku. Schodkowa fasada charakterystycznie wygięta w łuk w stronę ul. Św. Stanisława to projekt pracowni HERMANOWICZ REWSKI ARCHITEKCI.

Klienci mogą wybierać spośród trzech typów lokali: SOFTLOFTÓW o wysokości 3,7 m z przestronnymi ogródkami o powierzchni nawet do 126 m2, klasycznych mieszkań typu OPTIMA o powierzchni od 40 do 97 m2 z balkonem bądź loggią oraz APARTAMENTÓW z dwupoziomowymi tarasami na dachu o powierzchni do 124 mkw.

Ostatnio belgijski deweloper zapowiedział również inwestycję w infrastrukturę i poprawę bezpieczeństwa najbliższej okolicy Wola Libre.

 Przy realizacji wszystkich inwestycji, BPi Polska kieruje się zasadą, iż bezpieczeństwo zarówno naszych pracowników jak i lokalnych mieszkańców jest najważniejsze. Zgodnie z ustaleniami zawartymi pomiędzy naszą firmą, a odpowiednimi instytucjami, zrealizujemy sygnalizację świetlną przy ul. Obozowej co znacznie poprawi bezpieczeństwo zarówno obecnych jak i przyszłych mieszkańców. Nastąpi to jeszcze przed oddaniem naszej inwestycji do użytkowania – powiedziała Katarzyna Kyrcz, Project Director w BPi Polska.

Inwestycja została uznana za „Najlepszą inwestycję w Warszawie” w tegorocznej edycji konkursu – „Rankingu najlepszych inwestycji deweloperskich 2017 roku” zorganizowanym przez portal RynekPierwotny.pl.

Klienci