Tauber Promotion > Aktualności > Bez kategorii > Vilda Park wspiera ekologię

Vilda Park wspiera ekologię

Vilda Park, projekt mieszkaniowy powstający w Poznaniu poza niebanalną architekturą może poszczycić się także proekologicznymi rozwiązaniami: miejscami do ładowania samochodów elektrycznych, domkami dla jerzyków oraz ogródkami przeznaczonymi do upraw ziół i warzyw przez mieszkańców osiedla. Inwestycja jest najnowszą realizacją w ramach współpracy joint venture – BPI Real Estate Poland i ACTEEUM Group. Osiedle kusi także doskonałą lokalizacją i wysoką jakością.

Vilda Park to nowoczesne osiedle powstające przy ul. Droga Dębińska w poznańskiej dzielnicy Wilda. Inwestycję poza wyjątkową lokalizacją i nietuzinkową architekturą charakteryzować będą różnorodne proekologiczne rozwiązania, przynoszące korzyść nie tylko mieszkańcom osiedla ale także całemu miastu. Na dziedzińcu inwestycji powstaną ogródki przeznaczone do upraw ziół
i warzyw, które dostępne będą wyłącznie dla mieszkańców zainteresowanych posiadaniem własnego warzywniaka. W ramach osiedla zostaną zamontowane także domki lęgowe dla jerzyków – niedużych i bardzo pożytecznych ptaków, które dziennie zjadają do 3 tys. komarów. – Wiemy jak ważne jest wspieranie ekosystemu w miastach, dlatego w naszych inwestycjach stawiamy na różnorodne proekologiczne rozwiązania, które są korzystne także dla naszych klientów. – mówi Wojciech Smolak, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu w BPI Real Estate Poland.

Wyjątkowa lokalizacja inwestycji, której budowa rozpoczęła się zaledwie w kwietniu br. to jeden
z najważniejszych jej atutów. Osiedle znajduje się w klimatycznej dzielnicy miasta, która zmienia się i odzyskuje blask. Inwestycja położona jest w bliskim sąsiedztwie najważniejszych punktów handlowych, komunikacyjnych, kulturalnych i finansowych w Poznaniu. W najbliższym sąsiedztwie znajdują się też kina, baseny, siłownia, hala sportowa, boisko i korty tenisowe, a także tereny zielone i rekreacyjne oraz ciąg ścieżek pieszo-rowerowych wzdłuż rzeki Warty. Vildę Park dzieli zaledwie kilkadziesiąt kroków od stadionu im. Edmunda Szyca, którego rewitalizację wraz z przyległym terenem zielonym zapowiedział prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak.

Klienci