Tauber Promotion > Aktualności > Bez kategorii > Victoria Dom ze świetną sprzedażą w trzecim kwartale

Victoria Dom ze świetną sprzedażą w trzecim kwartale

Wiodący warszawski deweloper w trzecim kwartale br. sprzedał 332 mieszkania, czyli prawie dwa razy więcej niż rok wcześniej. Od początku tego roku zakontraktowano już 707 lokali. Victoria Dom spodziewa się bardzo dobrej sprzedaży także w kolejnych kwartałach. Zdaniem zarządu spółki kluczowe jest dobre dopasowanie oferty do oczekiwań i możliwości klientów.

Firma Victoria Dom, jeden z największych warszawskich deweloperów działający na rynku od 20 lat, w trzecim kwartale br. sprzedała 332 mieszkania. To niemal dwukrotnie więcej niż w tym samym okresie poprzedniego roku kiedy zakontraktowano 172 lokale. Pod względem wartościowym uzyskano jeszcze wyższą dynamikę, bo na poziomie aż 116%. Od lipca do września br. wartość sprzedanych mieszkań wyniosła 105,4 mln zł, podczas gdy w analogicznym okresie rok wcześniej było to 48,8 mln zł.

Victoria Dom utrzymuje wzrostowy trend sprzedaży mieszkań. Narastająco od początku roku spółka podpisała umowy na sprzedaż łącznie 707 mieszkań, czyli o 21% więcej niż przez trzy kwartały poprzedniego roku (582 lokale). Zgodnie z podwyższonymi szacunkami Zarządu w całym bieżącym roku sprzedaż będzie na poziomie około 1000 mieszkań.

„Rynek nie jest łatwy, ale z pewnością cały czas panuje na nim dobra koniunktura. Mieliśmy wprawdzie do czynienia ze wzrostem cen mieszkań, co było efektem rosnących kosztów materiałów budowlanych oraz robocizny. Obecnie obserwujemy jednak stabilizację kosztów wykonawstwa choć już na wyższym poziomie. Na takim rynku udaje nam się efektywnie wprowadzać projekty do sprzedaży. Bardzo dobrze dopasowujemy również produkt do aktualnych potrzeb i możliwości klientów, co pozwala nam na systematyczny wzrost skali działania. To z kolei zapewnia nam czołową pozycję wśród największych deweloperów działających na rynku warszawskim” – powiedział Waldemar Wasiluk, Wiceprezes Zarządu Victoria Dom.

„Widzimy potencjał do utrzymania dobrej koniunktury na rynku w kolejnych okresach. Bieżący kwartał sprzedażowo będzie dla nas z pewnością bardzo dobry. W tym roku uruchomiliśmy już blisko dziesięć projektów. Wkrótce wprowadzimy do sprzedaży kolejne, na bieżąco uzupełniając w ten sposób naszą ofertę”– dodał Waldemar Wasiluk. Najnowszą inwestycją wprowadzoną ostatnio do sprzedaży jest osiedle Moja Ochota przy ul. Równoległej w Warszawie. Projekt zakłada budowę 177 mieszkań o powierzchni od 26 do 82 m2, usytuowanych na 6 kondygnacjach i uzupełnionych przez jeden lokal użytkowy i jeden biurowy. Świetnie zlokalizowana i skomunikowana inwestycja, na terenie dzielnicy Ochota w bezpośrednim sąsiedztwie stacji  WKD Raków, oferuje mieszkania w bardzo konkurencyjnych cenach już od 6990 zł/m2.

Klienci