Tauber Promotion > Aktualności > Bez kategorii > Rusza drugi etap Bulwarów Książęcych

Rusza drugi etap Bulwarów Książęcych

BPI Real Estate Poland rozpoczyna realizację II etapu inwestycji Bulwary Książęce we Wrocławiu. Po sukcesie I etapu projektu, w którym sprzedano już 85% mieszkań, belgijski deweloper wprowadza do oferty kolejne 190 mieszkań o powierzchni od 25 do 110 m2 i strukturze od 1 do 5 pokoi. Bulwary Książęce to najbardziej prestiżowy projekt w polskim portfolio BPI. Inwestycję wyróżnia unikatowa lokalizacja u zbiegu dwóch ramion Odry i bezpośrednie sąsiedztwo Starego Miasta.

W ofercie sprzedaży II etapu Bulwarów Książęcych znajdzie się 190 mieszkań o podwyższonym standardzie typu Comfort o wysokości 2,68 m oraz apartamenty Prestige o wysokości 2,82 m. Wszystkie mieszkania i apartamenty posiadają duże tarasy i balkony, a te położone na niższych kondygnacjach indywidualne ogródki. 

Cieszymy się, że po sukcesie I etapu inwestycji, gdzie sprzedaliśmy już 85% mieszkań, możemy uruchomić sprzedaż II etapu tego wyjątkowego projektu jakim są Bulwary Książęce. W ofercie można znaleźć różnorodne mieszkania o powierzchni od 25 do 110 m2 i strukturze od 1 do 5 pokoi. Mamy nadzieję, że spotkają one z równie dużym zainteresowanie wrocławskiego rynku nieruchomości – powiedział Wojciech Smolak, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w BPI Real Estate Poland.

Klienci