Tauber Promotion > PR Korporacyjny > Roland Berger Strategy Consultants

Roland Berger Strategy Consultants

Roland Berger Strategy Consultants jest jedną z wiodących firm konsultingowych na świecie, z 2700 pracownikami pracującymi w 51 biurach w 36 krajach na całym świecie, z sukcesem operuje na wszystkich głównych rynkach. Warszawskie biuro oferuje doradztwo w zakresie strategii i marketingu, doskonalenia procesów, restrukturyzacji oraz podczas procesów fuzji i przejęć. W Polsce Roland Berger przeprowadził projekty m.in. dla sektorów: bankowego, petrochemicznego, energetycznego, telekomunikacyjnego, lotniczego oraz stoczniowego.

obraz2

Zadaniem Tauber Promotion było wykreowanie na rynku polskim pozytywnego, wyraźnego i spójnego wizerunku Roland Berger – jako Globalnej firmy doradztwa strategicznego, łączącej międzynarodowe kompetencje z lokalnym know-how.

Zespół Tauber Promotion w trakcie kilkuletniej współpracy z Rolandem Bergerem prowadząc kompleksowe działania PR i B2B w oparciu o opracowaną strategię komunikacji osiągnął założone cele. Do budowy wizerunku firmy wykorzystaliśmy szeroko rozumiane narzędzia PR – począwszy od media relations, organizacji konferencji branżowych i imprez biznesowych jak np. Best of European Business, aż po działania charytatywne i sponsorskie jak np. ufundowanie Czytelni Rolada Bergera i nowej Biblioteki Międzynarodowego Centrum Kultury w Krakowie.

Realizacje

Imprezy
IPO
Konkursy
PR Korporacyjny
Projekty Graficzne
Relacje Inwestorskie

Klienci