Dekpol S.A.

Działalność Dekpol opiera się na trzech głównych segmentach. Największy udział w przychodach zapewniają usługi w zakresie Generalnego Wykonawstwa. Spółka jest również producentem łyżek i osprzętów przeznaczonych do maszyn budowlanych. Trzecim dynamicznie rozwijanym segmentem jest działalność deweloperska. Firma posiada ugruntowaną pozycji w Polsce Północnej. Akcje Dekpol od stycznia 2015 roku notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Agencja Tauber jest odpowiedzialna za działania PR wspierające działalność korporacyjną przedsiębiorstwa.

 

Zadaniem Tauber Promotion jest prowadzenie kompleksowych działań PR korporacyjnego w odniesieniu do wszystkich segmentów działalności spółki. W szczególności Agencja koncentruje się na wsparciu sprzedaży mieszkań i lokali oferowanych przez Dekpol w ramach rozwijanego segmentu deweloperskiego. Dekpol realizuje m.in. budowę osiedla Na Fali w Gdyni, osiedla Zielone w Gdańsku oraz osiedla Nowe Rokitki w Tczewie. Z kolei na gdańskiej Wyspie Spichrzów prowadzi budowę wyjątkowego Aparthotelu Number One, w ramach, którego oferuje bardzo atrakcyjne apartamenty w systemie condo.

Rolą Agencji jest m.in. opracowanie i produkcja materiałów promocyjnych, organizacja eventów sprzedażowych, prowadzenie komunikacji w ramach mediów społecznościowych oraz serwisów internetowych, czy wreszcie komunikacja z mediami. Systematycznie przygotowywane są materiały prasowe informujące o wszystkich realizowanych inwestycjach i planowanych projektach w ramach poszczególnych segmentów biznesowych.

W efekcie działalność Dekpol jest doceniana przez niezależnych ekspertów. Spółka została wyróżniona m.in. tytułem Diamenty Forbesa, Orłem Tygodnika „Wprost” oraz prestiżowym tytułem Gazele Biznesu przyznawanym najbardziej dynamicznym małym i średnim przedsiębiorstwom.

Realizacje

Imprezy
IPO
Konkursy
PR Korporacyjny
Projekty Graficzne
Relacje Inwestorskie

Klienci