BPi

BPi Polska, spółka deweloperska należąco do międzynarodowej grupy CFE z siedzibą w Brukseli, zakończyła proces oczyszczania gruntów z historycznych zanieczyszczeń przy ul. Obozowej 20 w Warszawie. Wielomiesięczny proces tzw. remediacji był jednym z pierwszych tego typu przedsięwzięć w Polsce. Zastosowane środki ostrożności i zaawansowane technologie budowlane mają szansę wyznaczyć standardy w zakresie inwestycji mieszkaniowych na poprzemysłowych terenach takich jak warszawska Wola.

Tauber Promotion była odpowiedzialna za doradztwo strategiczne oraz przeprowadzenie komunikacji z mediami i lokalną społecznością podczas trwania całego procesu aż do czasu jego pozytywnego zakończenia.

 Dla potrzeb komunikacji z mieszkańcami uruchomiono specjalną stronę internetową oraz co tydzień wysyłano newslettery, w których na bieżąco informowano sąsiadów o przebiegu prac. O kolejnych etapach remediacji w komunikatach prasowych informowane były również media.

Cały proces odbywał się pod stałym monitoringiem, jakości powietrza prowadzonym we współpracy z Wojewódzkim Inspektoratem Ochrony Środowiska (WIOŚ) w Warszawie i Sanepidem.  Operacja odbywała się również przy zaangażowaniu Władz Dzielnicy Wola i m.st. Warszawy. 

Realizacje

Imprezy
IPO
Konkursy
PR Korporacyjny
Projekty Graficzne
Relacje Inwestorskie

Klienci