Tauber Promotion > Aktualności > Bez kategorii > Ponad 60% mieszkań sprzedanych na osiedlu Azymut

Ponad 60% mieszkań sprzedanych na osiedlu Azymut

Osiedle Azymut to nowoczesna inwestycja, która powstaje w Gdyni w dzielnicy Mały Kack. Postępy na budowie przekładają się na wysoką sprzedaż mieszkań – już ponad 60% z nich znalazło nowych właścicieli. Planowany termin zakończenia projektu to czerwiec 2019 roku. 

 Osiedle Azymut jest zlokalizowane przy ulicy Strzelców w Gdyni, zaledwie 3,5 km od orłowskiego molo, gdzie znajdują się najpiękniejsze trójmiejskie plaże. Okolica jest świetnie skomunikowana z Gdańskiem i Sopotem, dzięki nowo powstałej stacji Polskiej Kolei Metropolitalnej – Karwiny. Przyszli mieszkańcy z łatwością dostaną się do lotniska w Rębiechowie, Wrzeszcza czy Centrum Handlowego Matarnia. Inwestycja będzie składała się z siedmiu budynków o trzech, czterech i pięciu kondygnacjach. W centralnym punkcie kaskadowego układu osiedla powstaną schody, które umożliwią mieszkańcom wygodną komunikację. Niska zabudowa tworzy kameralny charakter inwestycji, a jej wyjątkowość podkreśla otoczenie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.

Niepowtarzalny urok okolicy oraz zauważalne postępy na budowie sprawiły, że już ponad 60% mieszkań na osiedlu Azymut zostało sprzedanych. W szerokiej ofercie znalazły się lokale o powierzchni od 34,6 do 96,1 mkw. i rozkładzie od 1 do 4 pokoi. Wszystkie mieszkania zostały zaprojektowane tak, aby zmaksymalizować ich funkcjonalność i ułatwić ich urządzenie. Do każdego lokalu na piętrze przynależeć będą nasłonecznione balkony, a dla mieszkań na parterze zaplanowano duże ogródki o powierzchni nawet 150 mkw. Mieszkańcy zakupionych lokali będą cieszyć się codziennym widokiem z okien na lasy i Zatokę Gdańską.

Zieleń jaka znajduje się na terenie i wokół osiedla zachęca do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Okolica umożliwia uprawianie sportów takich jak bieganie czy jeżdżenie na rowerze. Dodatkowo dla mieszkańców zostały zaplanowane zewnętrzne urządzenia do ćwiczeń, a także dwa place zabaw dla najmłodszych. Właściciele dużych ogródków będą mogli spędzać czas na zabawie z dziećmi na własnej zielonej i bezpiecznej przestrzeni oraz organizować grille w ciepłe letnie wieczory.  

Jednym z atutów inwestycji jest jej nietuzinkowy design, który będzie się widoczny nie tylko w budynkach, ale i w częściach wspólnych. Efektowne ściany oporowe z kamienia tzw. gabiony nadadzą nietypowego charakteru osiedlu. Dodatkowym elementem artystycznym będą unikalne grafiki zaprojektowane na czterech wybranych elewacjach, a wykorzystanie betonu architektonicznego nada inwestycji surowości. Klatki schodowe zostaną wykończone kolorowym gresem na podłogach i eleganckimi materiałami na ścianach. O bezpieczeństwo mieszkańców zadba profesjonalna ochrona oraz system monitoringu na terenie inwestycji. Dodatkowo osiedle Azymut będzie częściowo ogrodzone.

W sprzedaży zostało 77 mieszkań o zróżnicowanych metrażach. W ramach całej inwestycji powstaną w sumie 193 mieszkania. Ceny lokali zaczynają się od 7.668 zł brutto za mkw. Planowany termin zakończenia budowy to 30 czerwca 2019 r.

Klienci