Tauber Promotion > Aktualności > Podium Park sponsorem konferencji New Horizon!

Podium Park sponsorem konferencji New Horizon!

Podium Investment, inwestor nowoczesnego krakowskiego biurowca Podium Park został platynowym sponsorem konferencji New Horizon organizowanej przez Stowarzyszenie ASPIRE. Wydarzenie było dedykowane przedstawicielom sektora usług biznesowych.

Konferencja odbyła się w wyjątkowych wnętrzach Centrum Kongresowego ICE Kraków i zgromadziła prawie 2 000 osób.

Impreza przebiegła zgodnie z założeniami, wspierając budowę wizerunku Podium Park, jako nowoczesnego i ekologicznego biurowca. Udział w wydarzeniu umożliwił pokazanie największych atutów inwestycji w środowisku potencjalnych klientów i partnerów biznesowych.

Aby wzmocnić komunikację dotyczącą inwestycji na pierwszym piętrze Centrum Kongresowego został postawiony ekran o wymiarach 3,5 x 5 m, na którym wyświetlano filmy biorące udział w konkursie „Our New Horizon” organizowanym przez ASPIRE oraz filmy promujące biurowiec. Podium Investment ufundował także nagrodę główną w konkursie, której oficjalne wręczenie odbyło się podczas wieczornej Gali.

Na drugim piętrze budynku stworzono przestronną Strefę Relaksu Podium Park, imitującą zaprojektowaną w biurowcu przestrzeń „Urban farming”. Aby oddać klimat prawdziwego relaksu i kontaktu z naturą stoisko zostało wypełnione żywymi roślinami, sadzonkami warzyw i owoców. Dodatkowo, goście konferencji byli częstowani sokami ze świeżych owoców i lodami tajskimi, które cieszyły się olbrzymią popularnością.

Przy okazji oglądania ekspozycji wysokiej klasy samochodów uczestnicy konferencji dowiadywali się o  zaplanowanej w Podium Park wypożyczalni samochodów, rowerów i skuterów (w tym samochodów elektrycznych), dostępnej dla wszystkich najemców.

W Centrum Kongresowym ICE pojawiły się także hostessy, które zachęcały gości do zapoznania się z ofertą dewelopera oraz zapisywania się do newslettera. Wszyscy chętni mogli także zamówić specjalnie przygotowane na tę okazję etui filcowe na tablet, telefon, laptopa, ładowarkę lub torbę z logotypem Podium Park.

Agencja Tauber Promotion zajęła się koordynacją wszystkich elementów takich jak: ustalenia dotyczące obecności dewelopera podczas wydarzenia z organizatorem oraz zarządcą budynku, kontaktem i ustaleniami ze wszystkimi podwykonawcami,  pośrednictwem w podpisaniu wszelkich umów. Przedstawiciele agencji koordynowali prace wszystkich podwykonawców w Centrum Kongresowym ICE Kraków i wspomagali klienta w bieżących kwestiach organizacyjnych zarówno w dniu poprzedzającym konferencję jak i podczas samego wydarzenia.

 

Klienci