Tauber Promotion > Aktualności > Bez kategorii > Ładowarka przy Bobrowieckiej

Ładowarka przy Bobrowieckiej

W Kompleksie Bobrowiecka przy budynku biurowym Bobrowiecka 6 została zainstalowana stacja ładowania pojazdów elektrycznych – EVBox z linii businessline o mocy 22kW, należąca do Grupy ENGIE. Montaż urządzenia przy Bobrowieckiej rozszerzy dostępność infrastruktury ładowania akumulatorów elektrycznych w dzielnicy.

EVBox z linii businessline ma dwa gniazda o mocy ładowania 22kW. Stacja została zainstalowana od strony placu pomiędzy biurowcami Bobrowiecka 6 i Bobrowicka 8. Ładowanie pojazdów elektrycznych będzie możliwe dla wszystkich osób, które zostaną zarejestrowane w systemie obsługi EVBox przez ENGIE
i otrzymają specjalną kartę umożliwiającą korzystanie z urządzenia.

– W Spectra Development jesteśmy zwolennikami proekologicznych rozwiązań. Zależy nam na tym, aby kompleks budynków przy Bobrowieckiej był nowoczesny i odpowiadał na zapotrzebowanie jego najemców i użytkowników. Cieszymy się, że efekty współpracy z firmą ENGIE, która jednocześnie jest najemcą biurowca Bobrowiecka 8, przyniosą korzyść zwolennikom elektromobilności. Zainstalowana stacja już pracuje i cieszy się zainteresowaniem pierwszych użytkowników – mówi Dariusz Sokołowski, Prezes Zarządu Spectra Development.

Kompleks Bobrowiecka powstał na Dolnym Mokotowie przy ul. Bobrowieckiej. Ta nieodkryta jeszcze lokalizacja, ze względu na bliskość centrum Warszawy cechuje się niezwykłym potencjałem, zarówno jako atrakcyjne miejsce do pracy, jak i codziennego życia. Kompleks tworzy zespół budynków mieszkalno-biurowych, którego twórcą jest renomowana pracownia JEMS Architekci.

Klienci