Tauber Promotion > Aktualności > Bez kategorii > Kamień węgielny Tamka 38

Kamień węgielny Tamka 38

Spółka STRABAG Real Estate GmbH (SRE) świętowała wmurowanie kamienia węgielnego pod inwestycję przy ul. Tamka 38. W miejscu budowy powstanie pierwszy w Polsce hotel znanej międzynarodowej sieci Motel One, w którym znajdzie się 333 pokoi na 12 kondygnacjach.

„Cieszę się, że STRABAG Real Estate pełni aktywną rolę w zakresie realizacji projektów deweloperskich w Warszawie. To dla nas wielka przyjemność, że udało nam się przekonać Motel One do realizacji ich pierwszego projektu w Polsce oraz kontynuowania wieloletniej współpracy pomiędzy naszymi firmami.” – powiedział Michael Markart, Dyrektor Zarządzający STRABAG Real Estate na Europę Środkowo-Wschodnią.

STRABAG Real Estate ma ogromne doświadczenie w branży nieruchomości hotelowych, zarówno na rynkach europejskich, jak i w Polsce. Od ponad 20 lat w ramach Grupy jesteśmy operatorem sieci Hoteli Warszawskich. Cieszymy się, że aktualnie w Warszawie realizujemy kolejny projekt hotelowy znajdujący się przy ulicy Tamka. Polska jest dla STRABAG Real Estate bardzo perspektywicznym rynkiem. Nowe projekty chcemy realizować przede wszystkim
w Warszawie, gdzie rynek wykazuje duży potencjał, jak również
w pozostałych największych miastach w kraju“
– powiedział Bogdan Zasada, Dyrektor Zarządzający STRABAG Real Estate w Polsce.

Uroczystość wbudowania kamienia węgielnego odbyła się na terenie budowy Motelu One z udziałem wielu znamienitych gości.

Klienci