Tauber Promotion > Aktualności > Bez kategorii > Dekpol buduje halę produkcyjno-magazynową

Dekpol buduje halę produkcyjno-magazynową

Dekpol S.A. podpisał umowę na budowę hali produkcyjno-magazynowej w ramach generalnego wykonawstwa z firmą Bluejet. Planowane oddanie obiektu do użytku o powierzchni ponad 3 tys. m2 zaplanowano na wrzesień 2018 r.

Firma Dekpol S.A. świadcząca usługi zarówno w ramach generalnego wykonawstwa, jak i w branży deweloperskiej oraz produkująca osprzęt do maszyn budowlanych podpisała kolejną umowę na realizację dużego obiektu produkcyjnego. Tym razem zrealizowana zostanie budowa hali produkcyjno-magazynowej dla drukarni wielkoformatowej Bluejet. Hala ta będzie mieściła się przy ul. Przyrodników w Gdańsku. Powierzchnia użytkowa części produkcyjno-magazynowej wyniesie ok. 2434 m2, natomiast powierzchnia użytkowa dwukondygnacyjnej części socjalno-biurowej będzie sięgać ok. 770 m2.
Firma Bluejet od 10 lat zajmuje się m.in. projektowaniem, produkcją i logistyką materiałów POS, wydruków wielkoformatowych outdoorowych i indoorowych. Do tego celu używa szeregu nowoczesnych maszyn – niejednokrotnie o dużych gabarytach, co wymaga dużych powierzchni produkcyjnych. Dodatkowo, firma przechowuje całość wykonanych projektów w swoich magazynach, które również muszą być przestronne.

„Cieszymy się, że zaufał nam kolejny klient, szczególnie że jest to nowa branża technologiczna w jaką wkraczamy. Dzięki nowym zleceniom możemy stale rozwijać się w segmencie generalnego wykonawstwa, który stanowi istotną część działalności spółki. Kolejne podpisane kontrakty udowadniają bezsprzecznie wysoką jakość oferowanych przez nas usług.” – powiedział Michał Skowron, Wiceprezes Dekpol S.A.

Zakończenie robót zaplanowane jest na wrzesień 2018 r.

Klienci