Tauber Promotion > Aktualności > Bez kategorii > Bulwary Książęce – 90% mieszkań sprzedanych!

Bulwary Książęce – 90% mieszkań sprzedanych!

BPI Real Estate Poland sprzedało już  ponad 90% mieszkań w I etapie inwestycji Bulwary Książęce realizowanej przy ul. Księcia Witolda 11 we Wrocławiu.  Prestiżowy projekt powstaje u zbiegu dwóch ramion Odry w bezpośrednim sąsiedztwie Starego Miasta.

W ofercie I etapu inwestycji było 175 lokali mieszkalnych o powierzchni od 27 do 128 m2, w tym mieszkania o podwyższonym standardzie typu Comfort o wysokości 2,68m oraz apartamenty Prestige o wysokości 2,82m. Oferta nowego, II etapu to kolejne 190 mieszkań o powierzchni od 25 do 110m2. Niezależnie od etapu, każde mieszkanie w Bulwarach Książęcych zostało zaprojektowane tak, aby maksymalnie wykorzystać walory widokowe wynikające z unikatowej lokalizacji projektu. Zadecydują o tym duże drewniane okna, a także wygodne duże tarasy lub balkony, czy też w przypadku mieszkań położonych na I piętrze – ogrody.

Bulwary Książęce to unikatowe miejsce na mapie Wrocławia, które połączy kameralną atmosferę z łatwym dostępem do wszystkich wielkomiejskich atrakcji. Inwestycja położona jest tylko 5 minut spacerem od wrocławskiego rynku. Bliskość terenów zielonych oraz malownicze otoczenie Odry pozwolą przyszłym mieszkańcom na wypoczynek, a jednocześnie zapewnią możliwość aktywnego spędzania wolnego czasu.

Więcej informacji na stronie http://bulwaryksiazece.pl/

Klienci