Tauber Promotion > Aktualności > Bez kategorii > BIK otwiera nowy park handlowy

BIK otwiera nowy park handlowy

W piątek, 23 marca br. otwarto Galerię Nad Potokiem. Radomska inwestycja oferująca 5,180 m2 powierzchni użytkowej została zrealizowana zgodnie z harmonogramem przez Biuro Inwestycji Kapitałowych wspólnie z Quantum Developments. Realizacja tego projektu zapewniła wzrost powierzchni handlowej zarządzanej przez BIK o około 75%.

Z satysfakcją oddajemy do użytkowania nowy park handlowy. Inwestycja, którą rozpoczęliśmy w połowie zeszłego roku została zrealizowana zgodnie z harmonogramem. Jesteśmy przekonani, że nowoczesna architektura obiektu oraz popularne marki handlowe przyciągną klientów. Galeria Nad Potokiem w Radomiu jest naszym trzecim zbudowanym obiektem handlowym po inwestycji w Puławach i Bielsku-Białej, a drugim w obecnym portfolio. Uruchomienie nowego parku spowodowało wzrost powierzchni handlowej aktualnie zarządzanej przez BIK o około 75%”– powiedział Mirosław Koszany, Prezes Zarządu Biura Inwestycji Kapitałowych S.A. 

Obecnie park handlowy w Radomiu jest skomercjalizowany w ponad 80%. Do wynajęcia pozostają trzy lokale o powierzchniach: 130 m2, 250m2 oraz 500m2. Park handlowy działa w formie tzw. retail parku, w którym brak jest części wspólnych, a do każdego sklepu prowadzi osobne wejście prosto z parkingu.

Klienci