Tauber Promotion > Aktualności > Bez kategorii > 55% mieszkań w Vilda Park sprzedanych!

55% mieszkań w Vilda Park sprzedanych!

Osiedle Vilda Park, realizowane przez BPI Real Estate Poland, niezmiennie cieszy się zainteresowaniem kupujących. Sprzedaż mieszkań przekroczyła poziom 55%. W parze ze sprzedażą inwestycji postępuje także budowa, która zgodnie z harmonogramem zakończyła realizację stropu nad drugim piętrem. Projekt zlokalizowany jest przy ul. Droga Dębińska w Poznaniu. W ofercie znajduje się bogata oferta dużych mieszkań o przemyślanej architekturze i funkcjonalnym rozkładzie pokoi.

Coraz więcej osób decyduje się na zakup dużych 3-4 pokojowych mieszkań w Vilda Park, które w ocenie osób odwiedzających nasze biuro sprzedaży należą do bardzo atrakcyjnych na rynku. Szeroka gama przemyślanych i dobrze zaprojektowanych lokali cieszy się obecnie największym zainteresowaniem klientów poszukujących mieszkania dla rodzin z dziećmi. Sprzedaż przekraczająca ponad połowę oferty jest dla nas bardzo satysfakcjonującym wynikiem na obecnym etapie realizacji inwestycji – powiedział Wojciech Smolak, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w BPI Real Estate Poland.

Nowoczesna inwestycja Vilda Park powstaje w Poznaniu pod adresem Droga Dębińska. W ramach osiedla powstanie w sumie 230 mieszkań o powierzchni od 28 do 113 mkw. i podziale od 1 do 4 pokoi, z których już ponad połowa (55%) zostało sprzedanych. Wszystkie lokale w inwestycji charakteryzuje przemyślana architektura i funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Aktualnie największą popularnością wśród kupujących cieszą się wielopokojowe mieszkania o bardzo wygodnym rozplanowaniu, idealne dla rodzin z dziećmi. Niezależnie od tego czy będzie to kawalerka, czy przestronne kilkupokojowe mieszkanie, do każdego lokalu przynależeć będzie ogródek lub przestronny balkon. W ofercie znajdują się także komórki lokatorskie oraz miejsca postojowe w garażu podziemnym. Osiedle wyróżniają oryginalne i starannie zaprojektowane przestrzenie wspólne – zielony dziedziniec, plac zabaw dla dzieci w postaci grajobrazów i proekologiczny ogródek do uprawy ziół. W inwestycji znajdą się także lokale usługowe, a dla komfortu mieszkańców udogodnienia takie jak stojaki rowerowe, czy ładowarka dla samochodów elektrycznych.

Lokalizacja inwestycji w pobliżu atrakcyjnych terenów zielonych i rekreacyjnych (kina, baseny, siłownia, hala sportowa, boisko i korty tenisowe oraz ścieżki pieszo-rowerowe wzdłuż Warty) przyciąga osoby lubiące aktywny wypoczynek. Jednocześnie bliskość najważniejszych punktów komunikacyjnych (Dworzec Główny, autostrada A2, lotnisko) zapewni dobre połączenie z różnymi destynacjami. Inwestycja znajduje się także blisko najważniejszych punktów handlowych, kulturalnych i finansowych w Poznaniu (Plac Andersa, Stary Browar i Stary Rynek), co dodatkowo podnosi jej atrakcyjność dla przyszłych mieszkańców.  

Z planami dostępnych mieszkań oraz aktualną ofertą cenową można zapoznać się w biurze sprzedaży przy ul. Bielniki 1. Ceny mieszkań w ofercie zaczynają się od 7.600 zł/mkw. Termin zakończenia inwestycji Vilda Park planowany jest na początek 2020 roku.

Więcej informacji nt. inwestycji dostępnych jest na stronie www.vildapark.pl.

Klienci